Merve Özbey’in baba özlemi! ‘En azından rüyama gelsen ne güzel olur’

Merve Özbey, geçtiğimiz sene Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk olmuştu. Çocukluğuna dönen Merve Özbey, babasının dünyanın en iyi insanlarından biri olduğunu ancak hiç iyi bir koca olmadığını söylemişti. “Bizim yaşadıklarımız hiç kolay şeyler değildi” diyen Özbey, şöyle konuşmuştu:

Sorumluluktan kaçtı galiba. Bir süre benimle görüşmedi. Küçük bir çocuk olduğum için babama çok ihtiyacım vardı. Ben babamı aradıkça açmamaya başladı. Gelmek istiyorum dedikçe bahane buldu. Ama hiçbir zaman saygısızlık etmedim.

“GIRTLAK KANSERİYDİ, HİÇBİR ŞEY KONUŞAMAMAYA BAŞLADIK”

Babasıyla iletişim kurmaya başladığında gırtlak kanserine yakalandığını söyleyen Özbey, “Ben tam babamla konuşmaya başlarken babamın sesi gitti. Gırtlak kanseriydi çünkü ve hiçbir şey konuşamamaya başladık” demişti. Babası Ahmet Özbey’i kaybettiğinde 6.5 aylık hamile olan sanatçı, bu dönemde oldukça zorlandığını da söylemişti.

Ünlü isim, 2020’de babasını kaybettiği günü ise “Fenerbahçe’nin maçı olduğu gün arkadaşlarını eve davet ediyor. Fakat maçı izleyemiyor, hayata veda ediyor” ifadeleriyle anlatmıştı.

“GİTTİĞİNDEN BERİ NELER OLDUĞUNU GÖRÜYORSUNDUR İNŞALLAH”

35 yaşındaki iki çocuk annesi Merve Özbey, son olarak 1.7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden görenleri duygulandıran bir paylaşım yaptı.

Kaybettiği babası için bir mesaj yayınlayan şarkıcı; şu ifadeleri kullandı:

Baba… Selam. Ben yıllar sonra ilk defa seninle oturduğum yere geldim. Zordu. Sen gittiğinden beri neler olduğunu görüyorsundur inşallah. Ben seni göremiyorum. En azından rüyama gelsen ne güzel olur… Hasretle selamlar, öperim ellerinden. Seni anmak çok güzeldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x