Karısından ayrılınca karalar bağlamıştı… Yeni aşkıyla kayak tatiline çıktı!

Bu sürpriz ayrılıkların biri de ikisi de ünlerinin doruğundayken evlenen, iki de kız çocuğu olan Joe Jonas ve Sophie Turner’ın boşanmasıydı.

Jonas Brothers’ın ünlü şarkıcısı 34 yaşındaki Joe Jonas ve Game of Thrones dizisiyle dünya çapında şöhrete kavuşan yıldız oyuncu Sophie Turner’ın 4 yıllık evliliği bir peri masalını andırıyordu. En azından uzaktan bakıldığında böyle görünüyordu. Yıllardır her fırsatta birbirlerine olan aşklarını dile döken, sürekli sarmaş dolaş mutluluk pozları veren çift bir anda ayrıldı.

Joe Jonas ve Sophie Turner sürpriz ayrılıklarının ardından büyük bir velayet kavgasına girişmişti

Üstelik bu süreç oldukça da sürtüşmeli geçti. Joe Jonas, ayrılık haberi duyulmaya başladığı ilk günlerde eşi Sophie Turner’ın iki kızlarına iyi bakamadığı, sürekli partilerde gezip annelik görevlerini yerine getirmediği gibi söylentilerin ortaya çıkmasına yol açtı.

Ayrılmak istediği eşi hakkında bu tür asılsız söylentilerle elini güçlendirmek isteyen Joe Jonas’ın söylediklerine rağmen ayrılığın gerçek sebebi mahkeme sürecinde ortaya çıktı.

Sophie Turner Hollywood’un kaygan zeminini, ışıltılı yaşantısını ve kaosunu sevmemiş, Joe Jonas ve kızlarıyla memleketi İngiltere’ye dönmek istemişti. İşte çiftin arasının açılmasına bu sebep oldu. Joe Jonas gitmek istemedi, Sohpie ise kalmak…

Joe Jonas ve eski güzellik kraliçesi Stormi Bree geçen hata ilk kez görüntülendi

Böylece biten büyük aşkın ardından ikili bu kez de kızları için çekişmeli bir velayet savaşına girdi. Joe Jonas, Sophie Turner’ın kızlarıyla İngiltere’ye gitmesine mahkeme yoluyla engel oldu. Ünlü oyuncu buna karşı durmaya çalışırken bir zamanın eski aşıkları kanlı bıçaklı kavga yaşadılar.

Mahkeme bu ayın başına kadar çifte kızlarını sırayla görme izni vermiş, velayet kararını sonraki mahkemeye bırakmıştı. Bu süreçte Sophie Turner yoluna İngiliz aristokrasisinin ünlü ismi Peregrine Pearson’la devam etti.

Joe Jonas ise ayrıldığı eşine kızgın, kırgın ve mutsuz bir tablo çiziyor, kızlarını gördüğü günlerde yüzü gülerken görülüyordu. Anlaşılan ayrılığın üzerinden daha 3-4 ay geçmişken o da artık kendini yeni bir aşkın kollarına attı…

Birkaç gün önce Meksika’nın gözde tatil beldesi Cabo’da görüntülenen Joe Jonas’ın yanında ünlü model ve eski bir güzellik kraliçesi olan 33 yaşındaki model ve oyuncu Stormi Bree ile görüntülenmişti. İkili özel bir havaalanından kalkan özel jete doğru birlikte ilerlerken görününce ilk aşk dedikoduları başladı.

Bu yeni filizlenen ilişkinin bir söylentiden ibaret olmadığı ise geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Joe Jonas güneşli Meksika’dan ünlülerin ve sosyetenin en gözde kayak merkezlerinden Aspen’de birlikte görüntülendiler.

Kayak giysilerini giyen ve birlikte bol bol kayak yapan, yürüyüşe çıkan ve koyu sohbetlere dalan ikili oldukça keyifli ve mutlu görünüyordu. Bu ilişkinin ne zaman başladığı henüz bir muamma. Ancak ortada olan gerçek şu ki Joe Jonas sorunlu boşanmanın üzüntüsünü çoktan üzerinden atmış…

Ve bunu yaparken de belli ki yeni aşkından yardım almış. Üstelik bu yeni ilişki pek de bir kaçamağa benzemiyor. Çünkü söylenenlere göre Joe Jonas Stormi Bree’yi Aspen’e götürdüğü tatile erkek kardeşleri ve onların eşleriyle çıkmış.

Yani eski güzellik kraliçesi bir anda Jonas ailesinin içine girip onlarla tatile gidecek noktaya varmış. Joe Jonas’ın yakın çevresi Stormi Bree’yle olan ilişkisinin henüz ciddileşmediğini ve çiftin daha birbirini tanıma aşamasında olduğunu söylüyor. Ancak Jonas’ın kendini şimdilik çocuklarına adamasına rağmen kalbini bu yeni aşk için de açık tuttuğunun altını çiziyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x