Erman Toroğlu, Boğaz manzaralı evinin kapılarını açtı! ‘Çıplak gezme’ anısı olay oldu

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin her daim beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “Evrim Akın İle Ev Gezmesi” 26’ncı bölümüyle ekrana geldi.

Erman Toroğlu, Evrim Akın’ı, İstanbul’daki boğaz manzaralı evinde eşi Ezgi Yavuz ile birlikte ağırladı. Evlilikleri gündem olan Erman Toroğlu eşi ile birlikte kamera karşısına geçti.

AYNA DETAYLARI DİKKAT ÇEKTİ

Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının konuğu olan çiftin daha önce Bodrum’daki evlerinin yatak odasındaki tavan aynası sosyal medyanın diline düşmüştü. Toroğlu’nun İstanbul’daki evinin yatak odası da aynalarla doluydu.

“HOCAM BU NASIL MANZARA BÖYLE?”

Evrim Akın eve girer girmez şaşkınlığını gizleyemedi ve “Hocam bu nasıl manzara böyle?” dedi. Toroğlu ise “Biliyorsun benim ayna, taş, tahta, cam. Yatak odasına yine gireceksin fazla çomaklama he” dedi.

Erman Toroğlu kolundaki özel bilekliği gösterirken de “Daha başka şeyler göstereceğim sana yatak odasında” diyerek gündem olmasına gönderme yapmadan duramadı.

“KARŞIMDA ÇIRILÇIPLAK GEZİYORSUN”

Erman Toroğlu salondaki camların bazılarının içine film yaptığını söyleyerek “Ben evin içinde çıplak geziyorum arkadaşlarla muhabbet oluyor filan bir gün otelin müdürü telefon açtı; hocam sizin camlar filmli değil miydi? ‘Evet hocam’ dedim. ‘Ne filmi karşımda çırılçıplak geziyorsun’ deyince hemen şu koltuğa oturdum. Filmciyi çağırdım meğer filmleri ters yaptırdım demez mi… Şaka gibi…” dedi.

“AYNAYI ÇOK SEVİYOR”

Akın daha sonra yatak odasını da gezdi ve boydan boya aynalarla dolu odaya girince “Ama tavanda yok” dedi. Bunun üzerine Ezgi Yavuz ise “Olmuyor, tehlikeliymiş. Aynayı çok seviyor süslü bir adam” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x