İrem Derici ile aşk yaşayan Atakan Işıktutan: Önce o bana mesaj attı!

İrem Derici, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir paylaşımda “At gibi aşığım ama hiç çaktırmıyorum süperim” itirafında bulunmuştu. 35 yaşındaki şarkıcının, kendisinden altı yaş küçük, eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

CEM BELEVİ’NİN ARKADAŞI ÇIKTI

Derici’nin yeni aşkı, eski sevgilisi Cem Belevi’nin arkadaşı çıkmıştı. Derici ile ilişkisi ihanet yüzünden biten Belevi ile Atakan Işıktutan, önceki gün birlikte Galatasaray maçını izlemeye gitmişti.

KURUÇEŞME’DE EĞLENCE

Önceki röportajlarında Rizeli bir sevgili istediğini dile getiren İrem Derici, geçtiğimiz haftalarda ise istediği gibi Rizeli olan yeni sevgilisi Atakan Işıktutan ile Kuruçeşme’de bir mekanda objektiflere takılmıştı.

“RİZELİLERE SELAMLAR”

Mekandan çıkan Atakan Işıktutan, aşk sorularına; “Arkadaşlar ben alışık değilim böyle kameralara, teşekkür ederim. Rizelilere selamlar” demiş ve kahkaha atmıştı.

“BEN: ÇOK AŞIĞIM”

Ünlü şarkıcı, sonrasında Milliyet Cadde’den Hüseyin Altun imzası taşıyan, ikilinin Kuruçeşme’de görüntülenmesi ile ilgili haberi, 850 bin takipçisinin bulunduğu Twitter hesabından paylaşmıştı.

“Ben: Çok aşığım. Atakan: Rizelilere selamlar. İşte romantizm” mesajını yazan İrem Derici’nin, sürpriz aşkını sosyal medyadan eğlenceli bir mesajla duyurması çok konuşulmuştu.

ROMANTİK TATİL

Ünlü çift, ilan-ı aşkın ardından birlikte Amsterdam’a tatile gitmişti. İrem Derici, sevgilisiyle romantik pozlarını nazar boncuğu emojisi ile paylaşarak binlerce beğeni ve yorum almıştı.

“SPOR BENİM HAYATIMIN KENDİSİ”

Çiçeği burnunda aşıklardan Atakan Işıktutan, son olarak İlayda Alişan ile Cemal Can Canseven’in yüzü oldukları bir spor markasının lansmanına katıldı. Geceye yalnız katılan Işıktutan, muhabirlerle konuşarak “Spor benim hayatımın kendi” dedi.

“HER ŞEY GÜZEL GİDİYOR”

İrem Derici ile aşk hayatından bahseden milli sporcu, şu ifadeleri kullandı:

Her şey güzel gidiyor. Nazara inandığım için bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Bu zor günlerde birbirimize tutunarak hayata bağlandık.

“İLK İREM MESAJ ATTI”

Tanışma hikayelerini de anlatan Işıktutan, “İlk olarak sosyal medyadan İrem bana mesaj attı. Sonrasında ise ben İrem’in bir spor videosuna yorum yazdım ve konuşma öyle başladı” itirafında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir